Компанія «Партнер» є одним з лідерів Житомирського регіону у сфері виготовлення меблевих заготовок. Ми пропонуємо своїм клієнтам ламіновані ДСП, МДФ, ДВП, профілі для шаф-купе, матраси, кухонні мийки та змішувачі, широкий асортимент меблевої фурнітури.
    Окремим напрямом діяльності компанії є виготовлення меблевих деталей, меблевих фасадів з профілю МДФ, рамочних фасадів з використанням алюмінієвого профілю, розсувних систем для шаф купе. Ми співпрацюємо з такими відомими виробниками як Kronospan, EGGER, BLUM, Rehau, Arpa, Hranipex, Komandor і багатьма іншими.


КОМПАНІЯ "ПАРТНЕР" ПРОПОНУЄ ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ:


- розпил та розкрій ЛДСП і стільниць на високоточному меблевому обладнанні по індивідуальному замовленню;
- кромкування торців ЛДСП кромками різних виробників;
- присадку меблевих деталей, а саме свердлування глухих і наскрізних отворів для забезпечення збору деталей і встановлення меблевої фурнітури;
- виготовлення меблевих фасадів з МДФ-профілю, вкритих плівкою ПВХ, а також фасадів з алюмінієвого профілю;
- виготовлення фасадів для шаф купе та міжкімнатних перегородок.
Якість виконуваних послуг досягається працею досвідчених спеціалістів і солідним парком обладнання.


Чому саме "Партнер" ?


- У нас представлений широкий асортимент ЛДСП, МДФ, стільниць, алюмінієвих профілів для шаф купе та фурнітури для корпусних меблів.

- Присадка деталей для виготовлення меблів, кромкування торців, виготовлення криволінійних елементів проводиться на високопрофесійному обладнанні з дотриманням високих стандартів якості.

- За короткий термін Ви отримаєте повний комплект меблевих виробів у будь-якій необхідній конфігурації.


    Звернувшись до нашої компанії, Ви не будете розчаровані ціною, строками та якістю виконаного замовлення. Ви зможете замовити все необхідне для майбутніх меблів в одному місці. Великий вибір зразків представлений в нашому виставковому залі, тому все можна зробити на місці, отримавши професійну консультацію і зекономивши дорогоцінний час та гроші. Окрім ЛДСП, розпиленого за Вашими розмірами і поклеєного торцевою кромкою, ми пропонуємо додаткові комплектуючі для виготовлення меблів. Будь-яка меблева фурнітура для збирання і комплектації буде надана під Ваше замовлення за необхідності. В результаті Ви станете щасливим власником меблів, зконструйованих за Вашим проєктом і саме для Вашого приміщення.